+420 727 831 491 obchod@webomix.cz

Kontakt

Máte dotaz? Kontaktujte nás

12 + 12 =

Jakub Decker

Jakub Decker

Obchodní zástupce

jakub.decker@webomix.cz
FAQ
Nejčastější dotazy, které evidujeme
Bude web přizpůsobený na telefony?
Naše webové stránky podléhají nejnovější trendům v responzivním designu. Web od nás je přizpůsobený jak pro telefony tak tablety a PC s vysokým rozlišením. Nemusíte tedy nic řešit, web se přizpůsobí přesně prohlíženému zařízení. Společnost Google upřednostňuje ve vyhledávání právě weby přizpůsobené pro telefony. V těchto testech získáváme velké skóre, které Vám dovolí přeskočit konkurenci.
Kolik vám to zabere času?
Balíček START jsme od předání vstupních informací a fotografií schopni vytvořit přibližně za 3 dny. Balíček Medium do 5-ti dnů a balíček Custom už záleží jaké budete mít požadavky a co si budete přát na webu vytvořit.
Co když nemám web?
Pokud nemáte web, nic se neděje. Společně za roční poplatek s Vámi registrujeme vhodnou doménu a webshoting, kde bude web uložený. Platba se pohybuje cca kolem 400 Kč / rok a platí se přímo poskytovateli služeb. Nám tedy nic neplatíte a uděláme to pro Vás rádi ZDARMA.
Zlepší se mi pozice ve vyhledávání?
Ano, používáme nejnovější trendy k vývoji webu a díky speciálním pluginům podporujeme SEO webu. Dále web tvoříme dle trendů společnosti Google a díky responzivnímu designu získává lepší skóre kvality.
Co potřebujete k práci?
Abychom mohli pracovat s Vaším starým webem budeme potřebovat FTP přístup do web-hostingu a přístup do databáze. Nic Vám tyto údaje neříkají? V pořádku rádi si to zařídíme sami s Vaším předchozím dodavatelem, nebo poskytovatelem, těchto služeb.
Máte vlastní dotaz?