+420 727 831 491 obchod@webomix.cz

Zvolte variantu, která Vám vyhovuje

Balíček – START

Vhodný pro malé podnikatele
a firmy.

6 990 Kč

Jednorázově
Doba dodání cca 3 dny

Kontaktujte nás pro podrobnější informace

Balíček – MEDIUM

Vhodný pro střední podnikatele a služby (restaurace, ubytování, sportovní kluby apod.)

9 990 Kč

Jednorázově
Doba dodání cca 5 dní

Kontaktujte nás pro podrobnější informace

Balíček – CUSTOM

Vhodný pro náročné klienty, kteří chtějí něco navíc.

34 990 Kč

Jednorázově
Doba dodání cca 30 dní

Kontaktujte nás pro podrobnější informace

FAQ

Nejčastější dotazy, které evidujeme

Bude web přizpůsobený na telefony?

Naše webové stránky podléhají nejnovější trendům v responzivním designu. Web od nás je přizpůsobený jak pro telefony tak tablety a PC s vysokým rozlišením. Nemusíte tedy nic řešit, web se přizpůsobí přesně prohlíženému zařízení. Společnost Google upřednostňuje ve vyhledávání právě weby přizpůsobené pro telefony. V těchto testech získáváme velké skóre, které Vám dovolí přeskočit konkurenci.

Kolik vám to zabere času?

Balíček START jsme od předání vstupních informací a fotografií schopni vytvořit přibližně za 3 dny. Balíček Medium do 5-ti dnů a balíček Custom už záleží jaké budete mít požadavky a co si budete přát na webu vytvořit.

Co když nemám web?

Pokud nemáte web, nic se neděje. Společně za roční poplatek s Vámi registrujeme vhodnou doménu a webshoting, kde bude web uložený. Platba se pohybuje cca kolem 400 Kč / rok a platí se přímo poskytovateli služeb. Nám tedy nic neplatíte a uděláme to pro Vás rádi ZDARMA.

Zlepší se mi pozice ve vyhledávání?

Ano, používáme nejnovější trendy k vývoji webu a díky speciálním pluginům podporujeme SEO webu. Dále web tvoříme dle trendů společnosti Google a díky responzivnímu designu získává lepší skóre kvality.

Co potřebujete k práci?

Abychom mohli pracovat s Vaším starým webem budeme potřebovat FTP přístup do web-hostingu a přístup do databáze. Nic Vám tyto údaje neříkají? V pořádku rádi si to zařídíme sami s Vaším předchozím dodavatelem, nebo poskytovatelem, těchto služeb.

Máte vlastní dotaz?