+420 727 831 491 obchod@webomix.cz

Podpora pro zákazníky

Máte problém? Vyřešíme ho

2 + 6 =

Lenka Soukupová

Lenka Soukupová

Zákaznická podpora

lenka.soukupova@webomix.cz

FAQ

Nejčastější dotazy, které evidujeme

Ztratili jste heslo od administrace?

Nic se neděje, to se občas stane. Stačí v příhlášení do svého účtu zadat „Zapomenuté heslo“ a link na obnovu hesla se Vám zašle přímo do e-mailu. Pokud si nepamatujete přihlašovací e-mail kontaktujte naší podporu.

Web se Vám načítá dlouhou dobu?

I když na web instalujeme automatické optimalizátory obrázků, ne všechny obrázky je možné optimalizovat pro rychlé načítání webu. Proto zkontrolujte, jestli jste nenahráli obrázek, který má větší velikost než 1,5mb. Pokud si nevíte rady, konktaktujte naší zákaznickou podporu.

Rozhodili se Vám nastavené sekce webu?

I na toto jsme mysleli a v administraci Vašeho webu v rozhozené podstránce stačí najít sekci „Publikovat“, která se nachází vpravém sloupci. V této sekci najít „Starší verze“, kliknout na porovnat a zvolit si verzi, která se zobrazuje správně.

Chyba s formuláři?

Nejdou Vám formuláře odeslat, a nebo se neodesílají všechny zadané údaje? Zkuste v administraci zkontrolovat, jestli u každého políčka je vyplněný sloupec „ID“, pokud ne, vyplňte to ho v tomto formátu „Nazev“.

Web nefunguje?

Je možné, že poskytovatel služeb (domény a hostingu) má drobný výpadek, pokud pád webů přetrvává více jak 2 hodiny, kontaktujte prosím naší podporu.

Máte vlastní dotaz?